flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Правила пошуку в Єдиному державному реєстрі судових рішень

05 травня 2018, 10:28

Пропонуємо вашій увазі Правила пошуку в Єдиному державному реєстрі судових рішень (ЄДРСР).

  • Пошук по точній фразі

Якщо ви шукаєте рішення з якоюсь точною фразою або словом, то потрібно взяти його в лапки, коли прописуєте його в рядок пошуку (приклад: «відновлення становища, яке існувало до порушення»)

  • Пошук, якщо точний номер справи невідомий

Якщо вам невідомий точний номер справи, то замість невідомого символу в ЄДРСР можна написати знак питання (?) (приклад: рішення № 156/14?-17)

  • Пошук по основній частині пошукового слова

Здійснюється за допомогою зірочки (*). Вона замінює один або кілька символів. При цьому треба пам’ятати, що перед зірочкою має бут не менше трьох символів (приклад: будівельн*)

  • Пошук одного з декількох пошукових слів

Здійснюється за допомогою використання логічного оператора OR, який обов’язково має бути написаний великими літерами (приклад: рішення OR постанова)

  • Пошук за декількома пошуковими запитами

За замовчуванням пробіл між пошуковими запитами означає, що пошук буде здійснюватися одночасно за всіма перерахованими словами. Однак якщо пошук планується робити не за окремими словами, а за пошуковими фразами, то більш доцільним є використання такого логічного оператора, як AND. Він, як і будь-який інший логічний оператор, має бути написаний великими літерами (приклад: визнання права власності AND нерухоме майно)

  • Пошук з виключенням окремих слів

Для виключення з результатів пошуку окремих значень між пошуковими запитами потрібно поставити логічний оператор NOT. У такому  разі всі слова, які були вказані перед логічним оператором, будуть враховані, а все, що після, - ні (приклад: нерухоме майно NOT земельна ділянка)

  • Пошук з обов’язковими включенням потрібного слова

Якщо хочете, щоб у ЄДРСР знайдені вами документи обов’язково включати в себе певне значення, то перед пошуковим словом потрібно поставити знак плюс (+) (приклад: визначення права власності +автомобіль)

  • Пошук з виключенням певного слова

Для того, щоб результат пошуку в ЄДРСР не містив певного значення, перед таким пошуковим словом чи фразою потрібно ставити знак мінус (-) (приклад: накладення арешту – рухоме майно)

  • Комбінований пошук

Передбачає одночасне використання різних способів пошуку і здійснюється за допомогою дужок. При цьому використання дужок на початку пошукового запиту в ЄДРСР не дозволяється (приклад: визнання права власності AND (нерухоме майно OR нерухомість))

Матеріал підготовлений за інфографікою, розробленою Верховним Судом